אופי הסיור

מה ההבדל בין סוגי הסיורים השונים?

אנו מציעים שלושה סוגי סיורים: סיורי שחקן: סיורים קומיים ותיאטרליים. מסע היסטורי בשילוב גילום דמויות, קטעי משחק ושיתוף הקהל, סיורי טעימות: סיורי אוכל וקולינריה בשווקים המחברים סיפורים, תבשילים, תבלינים, טיפוסים ועדות מהווי ותולדות השוק. במהלך הסיור נטעם בין 5-6 טעימות איכותיות השקולות לארוחה קלה. סיורי נושא: סיורים הפוסעים בעקבות דמות מפורסמת, סיפור ביוגראפי אישי או חוקרים נושא או איזור מיוחד בעיר. בכל אחד מסוגי הסיורים יש מסלולים רבים לבחירתכם. לכל סיור יש אופי ותוכן שונה.

במה שונים סיוריי התרבוש מסיור רגיל?

אנו הולכים בעקבות מה שמעניין אותנו. בתור מטיילים בעצמנו אנו יודעים כי לעיתים סיורים מודרכים עלולים להיות מעט שבלונים ולכן הלכנו בעקבות מה שאנחנו אוהבים. בתקווה שהסקרנות, התשוקה והאהבה לקסם שמצאנו תמצא חן גם בעינכם. צוות התרבוש מורכב מקומיקאים מעולים ומדריכים מצוינים שיודעים לקחת אתכם לחוויה מעשירה ומהנה.
דרך נוספת בה תוכלו להעשיר את הסיור היא לפגוש, במהלך הסיור, שחקן המגלם דמות היסטורית, בתלבושת תקופתית אשר פונה לקהל המטיילים במונולוג קומי המבוסס על עובדות היסטוריות.

האם הסיור רגלי או ברכב?

הסיורים הינם רגליים, אך ניתן לקיים סיור ברכב בתוספת תשלום.

 

למי הסיור מתאים?

למי מיועדים הסיורים?

אנו עורכים סיורים יותר מעשרים שנה לקבוצות מכל גווני החברה וסוגי האוכלוסייה ולכל הגילאים ונדע להתאים את עצמנו אליכם. כאשר אתם יוצרים איתנו קשר ספרו לנו עליכם ואנו נמצא ל