![](https://tarbush.org/wp-content/uploads/2018/02/ברוח-הסולחה.jpg)
המדריך, יליד ותושב יפו, הוא בן למשפחה שנמלטה מביתם ב- 48'. המשפחה התגוררה במחנה פליטים אך היו מהבודדות שהצליחה לחזור ליפו ולחבר את שבריה. סיפור על הדרך הרוחנית שעבר, שגרמה לו לבחור לחיות ולהאמין בסולחה ובדו קיום ערבי-יהודי.
הסיור מיועד לאלו הרוצים לשמוע את הסיפור מנקודת המבט הפלסטינית ולהכיר ולפגוש את העולם האסלאמי ומונחים כגון: מכה, אל כעבה, חאג', צופיות ועוד..
במהלך הסיור נבקר במסגד הגדול והמרשים מבין שבעת המסגדים שביפו: ג'אמע יאפא אל-כביר' (מסגד אל מחמודיה) ונפגש עם האימאם של המסגד. הסיור יכול לכלול ארוחה ערבית פלסטינאית מסורתית ומפנקת בביתו של השיח'.
![](https://tarbush.org/wp-content/uploads/2018/02/סיור-ברוח-הסולחה.png)